07:52 - جمعه 24 آذر 1396
افزایش هفتاد درصدی تعرفه ی بستری در بیمارستان های خصوصی
افزایش هفتاد درصدی تعرفه ی بستری در بیمارستان های خصوصی
 به گزارش «تابناک»، روز گذشته دکتر سید حسن امامی رضوی، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در حاشیه گردهمایی توسعه برنامه پزشک خانواده با خبرنگاران سخن می‌گفت، از تصویب تعرفه‌های تشخیصی درمانی 92 در دولت خبر داد و زمان ابلاغ این مصوبه را تا پایان هفته جاری خواند.
وی با اشاره به رشد 18 درصدی تعرفه‌ها در بخش دولتی و 29 درصدی در بخش خصوصی افزود: «تعرفه‌های تخت روز بستری در بخش خصوصی حدود 700 هزار تومان تعیین شده است، اما در مورد تخت‌های ویژه، عدد مشخصی را نمی‌توان گفت، چراکه این موضوع بر اساس خدمات ارائه شده و همچنین داروهای تجویزی متفاوت است. در خدمات بستری که گران قیمت هستند، اصل بر آن است که هزینه‌ها به مردم تحمیل نشود.»!
برای آی سی یو و سی سی یو به خیلی بیشتر از هفتصد هزار تومان فکر کنید!
شاید بد نیست که به همه اینها اضافه کنیم که هزینه محاسبه شده برای بستری در تخت های ویژه (مانند آی سی یو و یا سی سی یو) متفاوت بوده و به گواه سخنان امامی رضوی، معاون وزیر، عدد مشخصی را نمی‌توان برای هزینه تخت-روز اشغال آنها ذکر کرد چراکه این موضوع بر اساس خدمات ارائه شده و همچنین داروهای تجویزی متفاوت است!
 


تاریخ انتشار: 1392/01/21
مرجع خبر : shahrekhabar.com


طراحی سایت توسط کاسپید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فنی مهندسی ویرا می باشد بانک ملت فیسبوک طب رسانه اینستاگرام طب رسانه گوگل پلاس طب رسانه بلاگفا طب رسانه آپارات طب رسانه کلوب طب رسانه فیسنما طب رسانه هم میهن طب رسانه میهن بلاگ طب رسانه پرشین بلاگ طب رسانه