07:43 - جمعه 24 آذر 1396
تبلیغ در سایت
دایرکتوری پزشکان ایران، با بکارگیری راهکارها و استراتژیهای تبلیغاتی خاص، سعی در افزایش تعداد مراجعین و متقاضیان خدمات اعضای خود دارد. چنانچه جزء اعضای دایرکتوری پزشکان ایران، هستید این مدلهای تبلیغاتی را بررسی، نوع تبلیغات خود را انتخاب و با ارسال فرم الکترونیکی مربوطه تبلیغات مورد نظر خود را سریعا فعال نمایید.

راهکارهای تبلیغاتی دایرکتوری پزشکان ایران

نمایش بنرهای تبلیغاتی در سایت

تبلیغات بنری هنوز هم یکی از اثربخش ترین روش های تبلیغ اینترنتی محسوب میشوند. چرا که بیشتر از هرنوع تبلیغ اینترنتی دیگر می توانند با مخاطب ارتباط برقرار کنند. تمایل بیشتر شرکتها نیز در استفاده از این نوع تبلیغات، جهت جذب مخاطبان و شرکای تجاری نیز سبب تقویت جایگاه تبلیغات بنری در سایتهای مرجعی نظیر دایرکتوری پزشکان شده است. در دایرکتوری پزشکان ایران، انواع تبلیغات بنری با هزینه ها به شرح ذیل است. کافی است روی بنر مورد نظر خود کلیک نمایید تا بنر تبلیغاتی را در اندازه واقعی مشاهده نمایید.

تبلیغات ویژه کلینیک های پزشکی

یکی از ابزارهای تبلیغاتی دایرکتوری پزشکان ایران امکان ثبت تبلیغات ویژه کلینیک ها در دایرکتوری است که در صفحه اصلی دایرکتوری به شکل تبلیغاتی با اطلاعات کامل نمایش داده می شود. همراه با نام، خدمات پزشکی، مدیریت و آدرس وب سایت با طرحی زیبا و جذاب.

طراحی سایت توسط کاسپید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فنی مهندسی ویرا می باشد بانک ملت فیسبوک طب رسانه اینستاگرام طب رسانه گوگل پلاس طب رسانه بلاگفا طب رسانه آپارات طب رسانه کلوب طب رسانه فیسنما طب رسانه هم میهن طب رسانه میهن بلاگ طب رسانه پرشین بلاگ طب رسانه